Duben 2013

Bad mood...!

29. dubna 2013 v 20:54 | Lucy |  Já píšu
Tak vám můžu říct, že jsem momentálně pěkně naštvaná, protože se mi podařilo si vymazat všechny brushe z photoshopu. Vůbec netuším, jak jsem to udělala, a to mě štve o to víc, takže pecička... ;) Nemáte někdo tušáka, jak to vrátit? :D Asi těžko, když ani já nevím, co jsem s tím zase provedla...

No, zkrátka tohle naštve, a když si představím, kolik času zase budu muset bejt na netu, abych našla to, co jsem vymazala, ani to snad radši nechci vědět... Takže držte palce, ať to nějak vrátím zpět do normálu. Jinak dobrou, protože bych se asi měla jít na zítra vyspat, když máme to poslední zvonění, ať nejsem jak mrtvola. Poslední den se zkrátka musí pořádně zakončit. :)

Bye bye, my dears. :-*

Už nejsi moje dcera!

29. dubna 2013 v 20:49 | Lucy |  Já píšu
Název jsem možná nezvolila úplně příhodný, ale teoreticky vystihuje, co bych chtěla napsat a hlavně o čem bych chtěla psát. Ráda bych se s vámi podělali o svou zkušenost ohledně pekla s rodiči, a když říkám peklo, myslím tím skutečné peklo. Každý si občas říká, že s rodiči nevychází, že ho nechápou a vůbec že ví všechno daleko lépe než oni.

Já jsem s tímhle překvapivě nikdy problém neměla. A teoreticky se ani není čemu divit, byla jsem první dítě, bráška po mně přišel až o šest let později. Vždy jsem byla ta hodná holčička, poslušná, nehádala jsem se, i když jsem měla už od dětství v mnoha věcech svou vlastní hlavu. S rodiči jsem nikdy neměla problém, protože mě mamka měla už ve jednadvaceti a ani taťka nebyl o nic starší, byl můj život v klídku, mladí rodiče mají výhodu v tom, že chápou, jak co je.

Oproti kamarádkám jsme se nikdy nehádali do krve, nikdy jsem doma neměla psycho, nepadali velké zákazy, když tedy nepočítám počítač. Ano, dostala jsem kolikrát pár ran, ale zasloužených a nelituji jich. A tak se náš harmonický vztah táhl svým klidným tempem dál, až se dostal do stádia, kdy jsem si našla přítele.

Budiž, ono v sedmnácti letech se není čemu divit, v dnešní době jsem byla už skoro za divnou. ;) Ale jak jsem řekla, nastal problém, který spočíval v něm, budu mu říkat pan O - kdysi dávno jsme tuhle zkratku vymyslely s kamarádkou, sice patřila někomu jinému, ale to nevadí, pro naše účely to postačí.

Pan O se mi jevil jako bezva kluk, aby taky ne, jakmile jsem ho poznala, zjistila jsem, že je rád středem pozornosti, lidé kolem něj se pořád smáli, kam vkročil, tam bylo veselo. A bylo mu jedno, jestli si jde do krámu pro housky a rozesmívá prodavačky nebo je mezi partou přátel. Hned jsem si zamilovala jeho bezprostřednost. A neříkám, že jsem si nevšimla i toho, že má maličko nosánek nahoru a jeho chování se jeví arogantní, přestože takový ani nebyl, všimla jsem si toho dobře, ale jak se říká, růžové brýle hodně zpomalí reakce.

Netrvalo to dlouho a u nás ve vesnici měla být zábava, tak jsem se rozhodla, že to bude asi nejlepší místo, abych rodiče s panem O, přestože ho už znali, představila líp. Dorazili jsme na zábavu, všechno probíhalo parádně, dokonce u nás mohl přespat. Jenže pan O to kapánek nezvládl, pod náporem panáků rumu se rozhodl mému drahému otci tykat, a to byl sakra velkej kámen úrazu. ;)

Takže nastala krátká debata, kdy mu to taťka jasně vysvětlil, my jsme vyrazili domů a já už věděla, že něco bude špatně. Sicej sem si říkala, že oba toho dost vypili a byla to taťky vina, že ho naléval panákama, ale věděla jsem, že pan O šlápl vedle.

Druhý den z rána se pan O vytratil tak rychle, jak to šlo. Myslím, že taky věděl, že přestřelil, jenže těžko se tvářit, jako že se nic nestalo. Čas plynul dál a zdálo se, že naši to neřeší, ani nevím, kdy se všechno zvrtlo. Nastala doba, kdy pan O nesměl k nám, já nesměla skoro ven, pokaždé, když jsem chtěla někam jít, zrovna se našlo něco, co jsem musela udělat, ať už postarat se o psa, uklidit byt, vyžehlit či vyluxovat. Pořád tu něco stálo, po tolika letech harmonie jsem si s rodiči přestávala rozumět.

Dokonce bych ani nikdy nevěřila, jak jsou lidé zlí. Po vesnici se začaly šířit nepravdivé drby, lidé si vymýšleli jen aby taťku popíchli, což jsem nepochopila. A mohu směle říct, že to rozhodně nebylo nic hezkého. Bylo mi do breku, při každé z hádek s rodiči jsem brečela a útočištěm se mi stal domov pana O. Aby taky ne, jeho rodina mě měla ráda, on mě měl rád. Byla to doba, kdy jsem šla poprvé za školu, kdy jsem začala kouřit, kdy jsem chodila na diskotéky jen proto, abych si vyčistila hlavu.

Známky šly rapidně dolů stejně tak jako pocit bezpečí a klidu. Místo, kde jsem žila od svého dětství se mi zprotivilo, nechtěla jsem trávit čas doma, snažila jsem se být pořád pryč a to bylo ještě horší. Když tak vzpomínám, to období bylo hodně zlé, vznikaly hádky a nedorozumění. Lhala jsem, hodně jsem v té době lhala a radost z toho nemám, ale jinak to nešlo.

Ztratila jsem dokonce i jednu z nejlepších kamarádek, kterou jsem měla ve své sestřenici. Říkala jsem jí všechno a ona lži, věci, které jsem ani neřekla, říkala mým rodičům. V té době jsem také zjistila, že nejen cizí lidé dokáží ublížit, od těch to tak nějak čekáte, ale když ublíží někdo, komu věříte, bolí to nejvíc. I teď se mi stahuje hrdlo a skrz něj se mi derou vzlyky, přestože už je to rok zpátky, pořád to bolí.

Na jedné straně svého života jsem měla rodinu, která se postavila zády absolutně ke všemu, pamatuju si jako dneska, když mi mamka řekla, že už nejsem její dcera, že jsem ji zradila. A za co? Za co jsem zradila... Že jsem se zamilovala? Možná ano, možná to byla sakra špatná věc. Ale dneska nepíšu proto, abych si stěžovala, nebylo to lehké, ale spousta lidí to v životě nemá lehké, jsou daleko horší věci na světě...

Chci jen říct, že čas všechno zahojí a pokud by vás třeba zajímalo, jak to dopadlo s panem O, tak o tom můžu napsat někdy příště. Snad vás článek neunudil.

Dess 0.3

29. dubna 2013 v 20:29 | Lucy |  Celebrity
Nu, nedám si moc říct a tak jsem tu s novým designem, o který si můžete napsat. Všechny designy, které sem dávám, jsou mé výroby, pokud o ně máte zájem, stačí napsat buď do komentářů pod článek, nebo do článku s objednávkami. Ten naleznete zde.


Design s Ashley tisdale
Spokojenost: ****
Účel: spíš jen zkouška dovedností
Status: volný

KATALOG

29. dubna 2013 v 17:49 | Lucy |  Já tvořím
EDIT: 29. 4. 2013

Při kliknutí na obrázky se Vám otevře galerie s designy, které jsem zatím vytvořila. :) Neříkám, že v každé něco je, ale postupně se pokusím vše naplnit.29. 4. 2013

29. dubna 2013 v 17:39 | Lucy |  Všechno
Nějak se mi zdá, že poslední dobou dny utíkají rychleji a rychleji, noc je kratší a kratší a den se neúprosně řítí kupředu. Je to jenom můj dojem? Možná ano, ale i tak se nějak nemůžu donutit, abych se podívala na ty podělaný maturitní otázky. Jsem lenoch, musím to přiznat, i když lajdák by bylo trefnější vyjádření. :D

Chtělo by to nějakou zábavu. Počasí venku stojí za starou belu, zítra mám poslední zvonění, a protože má pršet, patrně pěkně zmoknu. No, budu to muset nějak vymyslet, protože se mi nechce stepovat někde v dešti, asi se upíchnu na schodech u školy pod střechou. :D

A co vy a dnešek, máte se?

Layout 0.2

29. dubna 2013 v 17:20 | Lucy |  Celebrity
Já vím, já vím, sice jsem nedávno vytvořila nový design, ale jakmile se jednou pustím do grafiky, pořád se snažím zlepšovat své umění. Tudíž jsem tu s novým designem... :)

Spokojená s ním jsem asi na 99%, snaha byla. A co říkáte vy?


Jinak připomínám, že stále je otevřená nabídka na výrobu grafiky. Stačí napsat. -> Objednávky

Radio Disney Music Awards: Selena Gomez

29. dubna 2013 v 16:59 | Lucy |  Novinky
Selena Gomez vystoupila na Hudebním ocenění rádia Disney, které se konalo v sobotu v Divadelní hale Nokia L. A. S tou těčkou na hlavě mi strašně připomíná nějakou Indku, ale moc jí to slušelo. :)

Tady je i jedno video, které vám přiblíží atmosféru jejího vystoupení. :)
22. 4. 2013 - 28. 4. 2013

29. dubna 2013 v 16:49 | Lucy |  Všechno
Týjo, chtěla bych vám moc poděkovat, vzhledem k tomu, že jsem blog založila v úterý, je tahle statistika úplně parádní. Doufám, že neusnu na vavřínech a tato stránka vás bude dál bavit a budete se sem rádi vracet. :)

Navstevnost za minuly tyden (22.4. 2013 - 28.4. 2013) je:
Pondeli: 0
Utery: 52
Streda: 32
Ctvrtek: 44
Patek: 26
Sobota: 17
Nedele: 24

Celkem: 195

Investigates 'Fifty Shades of Grey'—Who's Playing Christian, When the Film's Premiering and Why It's Taking So Long

28. dubna 2013 v 15:59 | Lucy |  Novinky

Určtiě jste už slyšely o nové knize Fifty Shades of Grey, neboli 50 odstínů šedi. Jak se tak zdá, tahle kniha si našla mezi fanoušky rychle své místo, a protože je oblíbená u čtenářů, netrvalo to dlouho a už se našly první zmínky o zfilmování. Bude z tohoto díla stejný trhák jako z Twilight?


Fanoušci této knihy začali téměř šílet, když se dozvěděli, že Oskary nominovaný režisér Gus Van Sant natočil testovací scénu s hercem Alexem Pettyferem, který by měl být protagonistou erotického bestselleru, Christianem Greyem.Ještě větší šílenství ale způsbil fakt, že se nejednalo o žádnou nudnou scénu, nýbrž o scénu, ve které Grey zbavuje maturantku Anastasii Steele panenství. Jedná se o dráždivý příběh, ale Vant Sant ukazuje, že je ostřílený režisér, pro kterého je tahle práce jako stvořená. I smaotné vydavatelství potvrzuje, že se jedná o nejpopulárnější knihy, které za mnoho let vydali.Četli jste? :)

Selena Gomez Fashion With Blogger Monroe Steele

28. dubna 2013 v 15:49 | Lucy |  Novinky
Řekněme si to na rovinu, Selena Gomez prostě ví, co je in. :) A právě proto právem patří mezi nejžhavější celebrity.


Řekla bych, že její magický talent (Wizards of Waverly Place) ve skutečnosti spočívá v něčem trošku jiném, a to v talentu vybrat si sakra sexy kousky, aby jí to vždy slušelo.