Drabble 0.1

2. května 2013 v 18:29 | Lucy |  Já píšu
Na blogu už mám nějakou dobu kolonku Já píšu, abych řekla pravdu, ještě jsem nic nějak zajímavého do této sekce nepřidala, proto jsem se odhodlala, že něco napíšu. :) Už je to docela dlouho, co jsem naposledy napsala nějaký příběh, i když mě to nesmírně baví, kvůli nedostatku času se k tomu nějak nedostávám...

Teď čas mám, ale snad se zdá, že chybí inspirace. Pro tyhle příležitosti mě napadá krátké drabble. Co vy na to? Dřív jsem je psala s oblibou, takže se pokusím i tentokrát.Double drabble 200 slov

Byl čtvrtek. Přítmí v pokoji snad vyjadřovalo mé duševní rozpoložení. Stejně temné jako bouřkové mraky na obloze. Stejně nezkrotné jako síla větru. Stejně zrádné jako sama lidská existence. Můj svět se měnil, každičká část atomu v mém těle vnímala tu změnu.

Seděla jsem v nepřirozeně strnulé poloze. Snad jsem ani nedýchala, má mysl spočívala na jediném faktu. Na jediné skutečnosti. Stále dokola jsem si přehrávala to, co jsem zaslechla. A nechceš si někam vyrazit? Jasně, hned teď? Jediný nechtěný telefonát… Jak mi to mohl udělat? Slzy mi stékaly po tvářích, jasně jsem to slyšela, z tohohle se nemůže vymluvit. To prostě nejde!

Pocit beznaděje vystřídal vztek. Vztek, že jsem mu tak dlouho věřila. Už tolikrát se mu stalo, že nechtěně volal moje číslo, tolikrát… A proč se to muselo stát zrovna ve chvíli, kdy jinou holku zval na rande? Proč?! Copak jsem si nezasloužila alespoň tolik úcty, abych se to dozvěděla z očí do očí? Rozklepanou rukou jsem si otřela slzy ponížení a bolesti z tváří, černé šmouhy po zbytku řasenky jsem nevnímala. Tak moc to bolelo, tak moc to všechno bolelo… Ale budiž, chce si hrát? Já mu ukážu, jak se hraje tahle hra. Uvidíme, kdo se bude smát.


P.S.: Pokud by někdo nevěděl, co je drabble, tak to ráda osvětlím. Jedná se o slohový útvar, který spočívá v přesném napsání počtu slov. Je te tedy buď drabble - 100 slov, double drabble - 200 slov a tripple drabble - 300 slov.

Komentáře ocením. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik a zjistíš, kolikátá/ý jsi. :)

Klik

Komentáře

1 Bekky Bekky | Web | 2. května 2013 v 18:36 | Reagovat

je to takové smutné, ze života, ale nic to nemění na tom, že píšeš skvěle :-)

2 Kess Kess | Web | 2. května 2013 v 18:59 | Reagovat

pěkně napsané :) A jinak velmi pěkný desing :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama