Miley Cyrus: I 'Wish' I Had More Time for Liam

1. května 2013 v 19:19 | Lucy |  Novinky
Ani Miley Cyrus to nemá v životě lehké.

Je hlavní hvězda Disney, pracuje na novém albu a balancuje na hranici vztahu s Liamem Hemsworthem. Jak sama Miley řekla: "Nejsem doma s mým přítelem téměř vůbec, pořád pracujeme. On vstává do práce v šest hodin a přichází domů kolem páté ze studia."

"Každý týden je to stejné. - Rozešli se? Protože jsme je dlouho neviděli pohromadě." Sama Miley o tom mluví se smutkem. "Nemáme čas, abychom spolu zašli do Starbucks každé ráno. Přála bych si, aby to tak bylo, ale není."
I přesto se dvacetiletá star snaží tvrdě dřít na své muzice, aby už koncem letošního roku mohla vydat své nové album. "Upřednostnila jsem tohle nahrávání před všechno, což jsem nikdy předtím neudělala," říká. "Dala jsem do toho tolik..."

Od té doby, kdy začala chodit s Hemsworthem, změnila Miley téměř vše. Z milé holčičky, kterou si všichni pamatovali jako princeznu Disney pořadů, se stala tvrdá rockerka, dívka, která se nenchá škatulkovat a rozhodně se z ní stala žena. Ostatně, říká to o sobě sama: "Jsem rozhodnutá se změnit, chci být jiná. Chystám se dělat přesně to, co dělat chci. Ale raději budu zatím ve svém domě a budu svůj volný čas trávit s ním."

No, Miley, nezbývá mi nic jiného, než přát ti hodně zdaru. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik a zjistíš, kolikátá/ý jsi. :)

Klik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama