Já tvořím

KATALOG

29. dubna 2013 v 17:49 | Lucy
EDIT: 29. 4. 2013

Při kliknutí na obrázky se Vám otevře galerie s designy, které jsem zatím vytvořila. :) Neříkám, že v každé něco je, ale postupně se pokusím vše naplnit.


Klikačky na přání

25. dubna 2013 v 15:42 | Lucy
Rozhodla jsem se, že budu vytvářet grafiku na přání, pokud nějaká budou. :) Takže jestli máte chuť experimentovat, je tohle to pravé pro vás.

Pokud máte zájem o klikačku, stačí napsat komentář pod článek.

Ordering?

24. dubna 2013 v 20:59 | Lucy
Sice se nepovažuji za nějakého profíka v designech, ale pokud má někdo zájem, mohu mu klidně nějaký dess na přání vyrobit. Není na tom nic složitého a rozhodně si nebudu hrát na mistra světa, což nejsem. :)

Pokud máte zájem o nějaký dess, co jsem již vytvořila a publikovala na stránkách, stačí napsat, mám v zásobě i některé, co jsem ještě nepublikovala... Když budete mít navíc i nějaké přání, bude naše spolupráce o to snazší, tím myslím tedy barvy, postavy, prostředí, zaměření blogu, titulek, cokoli. :)

Takže neváhejte, pište, můžeme to zkusit a obě strany mohou jen získat. :) Já zkušenost, vy třeba fajn design, a když se vám nebude líbit, tak si ho na blog prostě nedáte. Žádná omezení nedávám, protože jsem začátečník. :)

Chceš se podívat na layouty?
Klikni sem --> KATALOG
 
 

Reklama