Novinky

Sweet life

7. června 2013 v 9:55 | Lucy
Takže je to oficiální, po předmaturitní pauze se vracím zpět. :) Doufám, že jste na mě nezanevřely, protože já se za Vám skutečně těšila, takže se budu těšit na každý Váš dotaz či komentář.

Ostatně mě v té pauze tak napadlo, že by to chtělo nějakou změnu. Ale ještě jsem nepřišla na to, jakou bych si představovala, máte nápady?

Lucka

Zac's Body of Work

9. května 2013 v 14:29 | Lucy
Olala, narazila jsem na obrázek bývalého cukrouška z High School Musical, Zaca Efrona. Byla doba, kdy se mi docela líbil a HSM jsem poměrně žrala, dneska se nad tím už jen usmívám, nicméně musím uznat, že následující snímek stojí za viděnou. :)

Takhle načapali paparazzi Zaca na natáčení v Los Angeles. No, že má fyzičku asi budeme muset uznat, co? :)

The Met Gala 2013

8. května 2013 v 19:49 | Lucy

Už jste o tom slyšeli? Tato velmi uznáváná událost se konala 6. 5. večer, podívejme se na pár skutečně sexy celebrit. Kdo byl podle vás in, a kdo měl naopak zůstat radši doma?

Beyonce
Nicole Richie
Blake Lively
Sarah Jessica Parker
Jennifer Lawrence
Diane Kruger a Joshua Jackson
Gwyneth Paltrow
Anne Hathaway
Kim Kardashian
Katie Holmes
Taylor Swift
Katty Perry
Jessica Alba
Miley Cyrus
Kristen Stewart
Emma Watson
Nina Dobrev
a spousta dalších... :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zde najdete video s rozhovory. -> VOGUE

Miley Cyrus: I 'Wish' I Had More Time for Liam

1. května 2013 v 19:19 | Lucy
Ani Miley Cyrus to nemá v životě lehké.

Je hlavní hvězda Disney, pracuje na novém albu a balancuje na hranici vztahu s Liamem Hemsworthem. Jak sama Miley řekla: "Nejsem doma s mým přítelem téměř vůbec, pořád pracujeme. On vstává do práce v šest hodin a přichází domů kolem páté ze studia."

"Každý týden je to stejné. - Rozešli se? Protože jsme je dlouho neviděli pohromadě." Sama Miley o tom mluví se smutkem. "Nemáme čas, abychom spolu zašli do Starbucks každé ráno. Přála bych si, aby to tak bylo, ale není."
I přesto se dvacetiletá star snaží tvrdě dřít na své muzice, aby už koncem letošního roku mohla vydat své nové album. "Upřednostnila jsem tohle nahrávání před všechno, což jsem nikdy předtím neudělala," říká. "Dala jsem do toho tolik..."

Od té doby, kdy začala chodit s Hemsworthem, změnila Miley téměř vše. Z milé holčičky, kterou si všichni pamatovali jako princeznu Disney pořadů, se stala tvrdá rockerka, dívka, která se nenchá škatulkovat a rozhodně se z ní stala žena. Ostatně, říká to o sobě sama: "Jsem rozhodnutá se změnit, chci být jiná. Chystám se dělat přesně to, co dělat chci. Ale raději budu zatím ve svém domě a budu svůj volný čas trávit s ním."

No, Miley, nezbývá mi nic jiného, než přát ti hodně zdaru. :)

Radio Disney Music Awards: Selena Gomez

29. dubna 2013 v 16:59 | Lucy
Selena Gomez vystoupila na Hudebním ocenění rádia Disney, které se konalo v sobotu v Divadelní hale Nokia L. A. S tou těčkou na hlavě mi strašně připomíná nějakou Indku, ale moc jí to slušelo. :)

Tady je i jedno video, které vám přiblíží atmosféru jejího vystoupení. :)Investigates 'Fifty Shades of Grey'—Who's Playing Christian, When the Film's Premiering and Why It's Taking So Long

28. dubna 2013 v 15:59 | Lucy

Určtiě jste už slyšely o nové knize Fifty Shades of Grey, neboli 50 odstínů šedi. Jak se tak zdá, tahle kniha si našla mezi fanoušky rychle své místo, a protože je oblíbená u čtenářů, netrvalo to dlouho a už se našly první zmínky o zfilmování. Bude z tohoto díla stejný trhák jako z Twilight?


Fanoušci této knihy začali téměř šílet, když se dozvěděli, že Oskary nominovaný režisér Gus Van Sant natočil testovací scénu s hercem Alexem Pettyferem, který by měl být protagonistou erotického bestselleru, Christianem Greyem.Ještě větší šílenství ale způsbil fakt, že se nejednalo o žádnou nudnou scénu, nýbrž o scénu, ve které Grey zbavuje maturantku Anastasii Steele panenství. Jedná se o dráždivý příběh, ale Vant Sant ukazuje, že je ostřílený režisér, pro kterého je tahle práce jako stvořená. I smaotné vydavatelství potvrzuje, že se jedná o nejpopulárnější knihy, které za mnoho let vydali.Četli jste? :)

Selena Gomez Fashion With Blogger Monroe Steele

28. dubna 2013 v 15:49 | Lucy
Řekněme si to na rovinu, Selena Gomez prostě ví, co je in. :) A právě proto právem patří mezi nejžhavější celebrity.


Řekla bych, že její magický talent (Wizards of Waverly Place) ve skutečnosti spočívá v něčem trošku jiném, a to v talentu vybrat si sakra sexy kousky, aby jí to vždy slušelo.

Magic between royal!

26. dubna 2013 v 22:29 | Lucy
Královská dvojice si za doprovodu prince Williama užila legrace na pátečním otevření "Staň se Harry Potterem". Jednalo se o akci, kterou pořádalo studio Warner Bros, které sídlí v Londýně.

Královský pár si nejenže prohlédl ateliréry, kde se natáčel Harry Potter, prošli velkou síní, ale také si vyzkoušeli magii pomocí hůlek. Řekla bych už podle jejich výrazů, že se docela bavili. No já osobně bych to teda brala taky. :D

ARMY-Y STRONG

25. dubna 2013 v 22:39 | Lucy
Nejkrásnější žena světa, Gwyneth Paltrow, se objevila ve společnosti po boku svého hereckého kolegy, nesmrtelného Iron Mana, kterým není nikdo jiný, než herec Robert Downey. Musím uznat, že jim to společně skutečně seklo, a přestože je jejich vztah čistě pracovní, současně kvůli třetímu dílu série Iron Man, dovedla bych si je představit i jako pár.

A proč že byli na stejné akci? V Hollywoodu totiž probíhala premiéra jejich posledního filmu, jak jsem již zmínila, Iron Man 3.

Posuďte sami, jak jim to slušelo. :)

Pregnant Kate Middleton proudly displays growing baby bump at charity event

25. dubna 2013 v 22:09 | Lucy
Jak tak koukám, nezáleží, co má Kate Middleton na sobě, vždy jí to velmi sluší. Výjimkou není ani její poslední návštěva v Národní galerii, kam přijela na charitativní akci.

Těhotná vévodkyně z Cambridge zazářila na této akci v pastelově modrých koktejlkách a s vysokými podpatky. Jednatřicetiletá královská těhulka, jejíž těhotenské bříško v šatech hezky vyniklo, zvolila elegantní outfit s párem stříbrných naušnic.

Krásná manželka prince Williama, která čeká své první dítě v červnu, doslova očarovala společnost. Událost byla pořádána Oxfordskou charitativní organizací na podporu mladým lidí, kteří pomocí umělecké terapie získávají sebeovládání. Vévodkyně je patronkou této charity a během této akce poznala děti, které byly za tuto práci odměněny.

Posuďte sami, nevypadala dobře? :)


Tigh situation

25. dubna 2013 v 13:29 | Lucy
Heidi Klum nejspíš dostane roli v porotě v soutěži America's Got Talent. Stane se tak novým soudcem, který je schopen říct cokoli, a to právě v L.A. Příležitost bude mít už ve středu v divadle L.A.

Tak se mrkněte, jak jí to slušelo. Nevypadala parádně? :)

Kate Visits Primary School in Manchester, Receives Gift for Dog, Lupo

23. dubna 2013 v 18:09 | Lucy
Už jste to viděli? Nevím, jestli někdo sleduje události kolem britské královské rodiny, ale faktem je, že zpráva o těhotenství Kate se rozletěla světem a teď už je i konečně vidět její těhotenské bříško. :)

Miminka a tyhle věci jsou moje, kromě toho, že je ale i hezky oblečená, vypadá moc spokojeně. Nezbývá mi nic jiného, než jim přát štěstí, alespoň víc, než měla v manželství princova maminka Diana...

Kate Visits Primary School in Manchester, Receives Gift for Dog, Lupo

Star styles 0.1

23. dubna 2013 v 17:29 | Lucy
KNEE-HIGH GLADIATOR SANDALS photo | Khloe Kardashian, Selena Gomez


Vysoké botky se letos nosí, ono nejen vysoké, ale speciálně i vázané. Jen se podívejte, jak to vypadá dobře na nohách! Neříkám, že si to může dovolit každý, já bych třeba nemohla, protože nemám výstavní nohy jako například Selena, ale stojí to za podívanou, protože proč neozvláštnit svůj outfit něčím tak netradičním? :)

MOM'S NIGHT OUT

23. dubna 2013 v 17:09 | Lucy
MOM'S NIGHT OUT photo | Kim Kardashian

Jak to tak vypadá, Kim Kardashian si ani jako těhulka nedá pokoj a obráží akce. Takhle vypadala v pondělí na jedné z akcí v New Yorku, no posuďte sami, nesluší jí těhotenství? :)

Zdroj: magazine People

Reese Witherspoon: 'I'm Very Sorry for My Behavior'

23. dubna 2013 v 16:59 | Lucy
Jooo, už to tak bude, že pít se nemá. A když je člověk slavná celebrita, neměl by to dělat o to víc, protože věci, co se potom dějí... Jéje. ;)

Už na to přišla i Reese Witherspoon, která si to se svým manžílkem drandila v protisměru, přičemž oba měli silně pod kůží. Samotná Reese se k situaci příliš vyjadřovat nechtěla, ale uvedla na pravou míru, že měla jen jednu skleničku a hluboce se stydí za to, co řekla.

Její chování k policistům totiž bylo natolik od rány, že ji i s manželem vzali do vazby. Nyní sice Reese ví, že pít a řídit se nemá, ale přesto má na krku soudní tahanice kvůli svému výtržnictví. No, snad se z toho naše milá Reese poučí a nebude se příště chovat jako "pravá blondýnka". ;)

Reese Witherspoon Arrest: 'I'm Very Sorry'

Zdroj: magazine People

Překlad je můj, takže kopírujte pouze s mojí ikonkou.
 
 

Reklama